Jedna z hlavních dubajských developerských společností Nakheel, která stojí za většinou staveb na slavné The Palm Jumeirah otevřela 7.4.2021 pro veřejnost atrakci s názvem The View. Jedná se o novou 360° vyhlídkovou plošinu ve výšce 240m na 52. podlaží budovy Palm Tower. Atrakce bude jediným místem v Dubaji, které nabídne jedinečný zážitek z velkolepých výhledů současně na Palm Jumeirah, Arabský záliv, Dubai Marinu a panorama s mrakodrapy.

The View Dubaj pohled z vyhlídkové plošiny

V průběhu roku 2021 bude ještě na 51. patře otevřena restaurace Sushisamba, která bude svým fusion stylem kombinovat japonskou, peruánskou a brazilskou kuchyni a pod ní na 50. podlaží si budete moci vychutnat svůj oblíbený drink při západu slunce v Aura Skypool and Lounge baru s nekonečným 360° bazénem.

2022 UPDATE – otevřeno další a nejvyšší patro NEXT LEVEL (více info zde)

Hlavní vstup na vyhlídku The View je v obchodním centru Nakheel Mall, kde si turisté mohou užít i různé digitální projekce. Vstupné na plošinu se pohybuje mezi 100-158 AED (600 Kč – 950 Kč) podle vámi zvoleného času návštěvy. Poté co se pokocháte výhledy, můžete nastoupit na známou monorail dráhu napříč The Palm a pokračovat na další nedávno otevřenou atrakci The Pointe.

Lístky zakoupíte zde.

Autor článku:
Štítky: dubajdubaj co vidětpalm jumeirah

Dejte o tomto článku vědět ostatním

Potřebujete poradit? – 10 = 90

Jsme na Instagramu

Dubaj počasíThe View DubaiData na dovoleneSushi Samba Palm Jumeirah Dubaj výhledMaledivy Lux resort plážThe Pointe a hotel Atlantis v Dubaji