Jedna z nejhezčích vyhlídkových plošin v Dubaji s názvem The View, kterou najdete na vrcholu budovy Palm Tower na Palm Jumeirah, otevírá nově 54. patro s názvem Next Level. Plošina je unikátní svým umístěním uprostřed 52. patro odkud stačí vystoupat pouze 40 schodů a ocitnete se na nejvyšším bodě celé Palm Jumeirah 240 metrů nad zemí.

Narozdíl od již otevřené 360° vyhlídky The View si zde panoramatické výhledy na nejznámější turistická místa jako jsou Atlantis the Palm, Bluewaters Island, Burj Al Arab nebo samotnou Burj Khalifu můžete vychutnat jen s nízkými skleněnými zábranami, takže už nic nestojí v cestě dokonalým selfie při západu slunce.

The View Dubaj vyhlidkova plosina Next Level

Zdroj: oficiální foto

Obecné vstupenky na nové patro začínají na 175 AED pro dospělé a 120 AED pro děti od 4 do 12 let, včetně tzv. „fast tracku“ do The View na 52. patře.

K dispozici jsou také VIP vstupenky od 325 AED pro dospělé a 145 AED pro děti, včetně „fast tracku“ na obě vyhlídkové paluby s průvodcem a vstupem do VIP salonku s nápoji, arabskými sladkostmi a občerstvením.

Vstupenky si můžete rezervovat zde.

Autor článku:

Dejte o tomto článku vědět ostatním

Jsme na Instagramu

Dubaj počasíThe View DubaiData na dovoleneSushi Samba Palm Jumeirah Dubaj výhledMaledivy Lux resort plážThe Pointe a hotel Atlantis v Dubaji