Rove La Mer, nově otevřený 3* hotel přímo na pláži. Moderní ve stylu beach – grafiti – hipster life s umístěním přímo na začátku plážové promenády La Mer (Jumeirah beach). Což je cca. 3 km dlouhá multikulturní citywalk s kavárnami, restauracemi, atrakcemi pro děti a bohatým nočním životem.

Hotel nabízí skvělé zázemí, strategickou lokaci a velmi dobrý poměr cena/výkon. Součástí je hotelový bazén a soukromá část pláže pro hosty. Ubytování je možno objednat se snídaní, ostatní stravování v průběhu dne je realizováno systémem “a la carte”.

Tento hotel je přímo stvořený pro novodobé digitální nomády, kteří chtějí ze zahraničí i pracovat. Kvalitní pokrytí wifi uvnitř i venku, společné co-workingové prostory nebo i pronájem soukromé kanceláře. Strategické je i samotné umístění hotelu v rámci metropole, kdy jste pouze 8 min. jízdy taxíkem od centra s Dubai mall a Burj Khalifa.

Autor článku:
Štítky: dubajdubaj dovolenáhotel

Dejte o tomto článku vědět ostatním

Potřebujete poradit? – 10 = 90

Jsme na Instagramu

Lux resort lounge letiště Velana MaledivyThe View DubaiEmirates ICE system palubní zábavyFanar hotel OmánSleep n Fly lounge Doha DubaiMauricius Le Morne vrcholové fotoPanorama Tawi Atair propadliny v Ománu