Letecká společnost Emirates před koncem minulého roku představila novou třídu pro cestující s názvem Premium Economy, která by měla být svou kvalitou (i cenou) přechodem mezi Economy a Business a poskytnout cestujícím především více prostoru a komfortu. Nová třída bude mít 56 sedadel uspořádaných do konfigurace 2-4-2.

Těšit se můžete na široká kožená polohovatelná sedadla potažená kůži v krémové barvě s prošívanými detaily. Dostatečné pohodlí zajistí nastavitelné opěrky hlavy a oporu na nohy pak polohovatelné opěrky lýtek a nohou nastavitelné v šesti směrech.

Každé sedadlo bude vybaveno 13,3 palcovou LCD obrazovkou, jednou z největších ve své třídě, na které si budete moci vychutnat nejnovější filmy, nepřeberné množství seriálů a muziky z interaktivního systému Emirates s názvem ICE.

Třída bude umístěna na spodním patře v přední části se 3 samostatnými WC na palubách nově dodaných letounů A380 a v budoucnu i u typů Boeing 777X, které se k flotile přidají v roce 2023. Emirates zároveň zvažují plány na dovybavení novou třídou i část své stávající flotily A380.

Aktuálně jsou letadla s touto třídou nasazována náhodně na různé trasy, jednou z těch potvrzených jsou lety na londýnské letiště Heathrow.

Autor článku:

Dejte o tomto článku vědět ostatním

Jsme na Instagramu

Dubaj počasíThe View DubaiData na dovoleneSushi Samba Palm Jumeirah Dubaj výhledMaledivy Lux resort plážThe Pointe a hotel Atlantis v Dubaji