Letecká společnost Emirates sdílela o víkendu na svých sociálních sítích úchvatné video při příležitosti obnovení svých pravidelných linek do Velké Británie. Video začíná pohledem na letušku Emirates, která postupně odkrývá nápisy se vzkazy ve stylu filmu Láska nebeská. Kamera postupně odjíždí na širší záběr záběr a diváci mohou postupně vidět, že žena stojí na samém vrcholku nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Postupně se tak odkrývá pohled na celé město z výšky 830 metrů.

Tento šílený kaskadérský kousek se v současné době filmových triků zdá téměř neuvěřitelný, a proto mnoho lidí začalo hned na sociálních sítích diskutovat, zda se jedná o realitu nebo fotomontáž. Odpověď na otázku poskytla sama hlavní postava celého videa, kterou je kaskadérka a skydiverka Nicole Smith-Ludvik, která si zahrála letušku Emirates a na svém instagramu potvrdila pravost celého videa….“Toto je bezpochyby jeden z mých nejúžasnějších a nejnapínavějších kaskadérských kousků. Palec nahoru pro kreativní nápady Emirates, Bylo mi ctí být součástí teamu.“ napsala.

K natočení klipu použila produkční společnost drony a vrtulník. Kaskadérka Nicole musel vydržet na špičce mrakodrapu hodiny, aby mohly vzniknout finální záběry.

Autor článku:

Dejte o tomto článku vědět ostatním

Jsme na Instagramu

Dubaj počasíThe View DubaiData na dovoleneSushi Samba Palm Jumeirah Dubaj výhledMaledivy Lux resort plážThe Pointe a hotel Atlantis v Dubaji